Klubmester
Klubmesterskaber i Trehøje Golfklub spilles i den weekend som DGU anviser.
Der spilles slagspil uden brug af handicap.
Der kåres en vinder i de officielle rækker som anbefalet af Dansk Golf Union.

 
År
 
KLUBMESTER Junior
klubmester
Mid-age
klubmester
Senior
klubmester
Veteran
klubmester
Super-veteran
klubmester
2017 Laura Boe-Hansen
Kasper Lind Rørbæk
-
Lasse S D Jensen
Jette Kjeldahl
René Dahm Nielsen
Anette Tannebæk
Karsten Tang
Ulla Bach Hansen
Flemming Hansen
Tove Lorenzen
Leif Møbjerg Pedersen
2016 Laura Boe-Hansen
Kristoffer Moesgaard
-
Lasse S D Jensen
Jette Kjeldahl
Lars Green
Annette Tannebæk
Karsten Tang
Ulla Bach Hansen
Leif Sørensen
Asta Foged
Preben Clausen
2015 Lina Kjær Stefansen
Anders Ulriksen
-
Niklas Pedersen
Jette Kjeldahl
Kjeld Yde Sørensen
Marita Overgaard
Leif Sørensen
Tove Lorenzen
Flemming Ohlsen
 
2014 Helle Ulnits Dalsgaard
Allan Werner
-
Tobias Tang
Helle Bjerre
Lars H Green
Marita Overgaard
Leif Sørensen
Lilian Andersen
Thorkild Juel Jensen
 
2013 Lise Brodersen
Martin Beuchert
Pernille Kirk Knudsen
Tobias Tang
Conny Tang
Lars H Green
Ulla Bach Hansen
Marius Nielsen
Lilian Andersen
Thorkild Juel Jensen
 
2012 Lise Brodersen
Martin Lund Jørgensen
Sofie Bethan Lund
Simon Orloff Bilberg
Jette Kjeldahl
Lars H Green
Marita Overgaard
Flemming Hansen
Asta Foged
Hugo Toft
 
2011 Lise Brodersen
Kjeld Yde Sørensen
Pernille Kirk Knudsen
Niklas Sørensen
Jette Kjeldahl
Lars H Green
Anne Marie Thorsgaard
Flemming Ohlsen
Ulla Grønbæk
Hugo Toft
 
2010 Lise Brodersen
Kasper Rørbæk
Sofie Bethan Lund
Heine Tang
Helle Bjerre
Kjeld Yde Sørensen
Anne Marie Thorsgaard
Flemming Hansen
Asta Foged
John Bruun
 
2009 Lise Brodersen
Martin Lund Jørgensen
Alberte Pedersen
Oliver Meinertz
Helle Bjerre
Kjeld Yde Sørensen
Anne Mette Olesen
Flemming Hansen
Bodil Henriksen
Hugo Toft
 
2008 Lilian Andersen
Marin Lund Jørgensen
Sara Løvschal Nielsen
Oliver Meinertz
Helle Bjerre
Kjeld Yde Sørensen
Anne Mette Olesen
Martin Nielsen
Vivi Blæhr
Heine Henriksen
 
2007 Conny Tang
Martin Lund Jørgensen
Lina Kjær Sørensen
Kasper Klit
Helle Bjerre
Kjeld Yde Sørensen
Joan Salling
Flemming Ohlsen
Bodil Henriksen
Erik Grønbæk
 
2006 Anne Marie Thorsgaard
Martin Lund Jørgensen
Lina Kjær Sørensen
Kasper Klit
Conny Tang
René Dahm Nielsen
Tove Westh
Flemming Ohlsen
Bodil Henriksen
Erik Grønbæk
 
2005 Anne Marie Thorsgaard
Morten Lund Jørgensen
Lina Kjær Sørensen
Peter Sune Nielsen
Sonja Jensen
Kjeld Yde Sørensen
Ella Jørgensen
Flemming Ohlsen
Bodil Henriksen
Leo Foged
 
2004 Jytte Birk Poulsen
Lennart Nielsen
Maria Sørensen
Peter Jørgensen
Sonja Jensen
Claus Frandsen
Vivi Blæhr
Karl Ole Jensen
Ulla Grønbæk
Leo Foged
 
2003 Anne Marie Thorsgaard
Lennart Nielsen
Maria Sørensen
Allan Werner
Sonja Olesen
Claus Frandsen
Bodil Henriksen
Heine Henriksen
Tove Lorenzen
Leo Foged
 
2002 Jytte Birk Poulsen
Lennart Nielsen
-
Jeppe Kallesøe
Hanne Lauritsen
Claus Frandsen
Asta Foged
Pagh Mørup
Ulla Grønbæk
Leo Foged
 
2001 Bente Bilberg
Michael Flindt
-
Daniel Andersen
Sonja Olesen
Flemming Ohlsen
Asta Foged
Pagh Mørup
Ulla Grønbæk
-
 
2000 Bente Bilberg
Stefan Nielsen
Jeanet Grønbæk
Thomas Degn
-
-
Bodil Henriksen
Preben Plagborg
-
-
 
1999 Anne Marie Thorsgaard
René Dahm Nielsen
Jeanet Grønbæk
Thomas Degn
-
-
Bodil Henriksen
Bent Stampe
-
-
 
1998 Anne Marie Thorsgaard
Claus Frandsen
Camilla M Petersen
Thomas Degn
-
-
Bodil Henriksen
Pagh Mørup
-
-
 
1997 Anne Marie Thorsgaard
Claus Frandsen
-
-
-
-
Bodil Henriksen
Heine Henriksen
-
-
 
1996 Bodil Henriksen
Poul Erik Hingebjerg
Lene T Jensen
Kenneth Laugesen
-
-
Else Marie Bjerre
Peter Petersen
-
-
 
1995 Bente Bilberg
Ib Oxfeldt
-
-
-
-
Ellen Pedersen
Bent Stampe
-
-
 
1994 Bente Bilberg
Poul Erik Hingebjerg
-
-
-
-
Ingrid Sørensen
Erik Grønbæk
-
-